Θέσεις Μεταπτυχιακών Σπουδαστών Ε.Κ.Π. Αθηνών – Φιλοσοφική Σχολή

Σας κοινοποιούμε   έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων , Πολιτισμού και Αθλητισμού   και   παρακαλούμε να   ενημερώσετε τους καθηγητές του σχολείου σας .

8ο Πανελλήνιο Συνέδριο Καθηγητών Γαλλικής γλώσσας

Προκήρυξη Θέσεων Μεταπτυχιακών Σπουδαστών

1o Διεθνές Συνέδριο …. για να ξαναφανταστούμε το σχολείο

Σας  κοινοποιούμε   έγγραφο  της  Περιφερειακής Δ/νσης Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Κ. Μακεδονίας  και   παρακαλούμε  να   ενημερώσετε  τους  καθηγητές  του  σχολείου  σας .

Σεμινάριο Επιμόρφωσης – Γαλλικής Γλώσσας

Σας  κοινοποιούμε   έγγραφο  της  Περιφερειακής Δ/νσης Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Κ. Μακεδονίας και   παρακαλούμε  να   ενημερώσετε  τους  καθηγητές  του  σχολείου  σας .

Βραβείο Καθηγητή Γερμανικών 2013

Σας  κοινοποιούμε   έγγραφο  του  Υπουργείου  Παιδείας  και  Θρησκευμάτων , Πολιτισμού  και  Αθλητισμού   και   παρακαλούμε  να   ενημερώσετε  τους  καθηγητές  του  σχολείου  σας .