Πίνακες με αναμορφωμένα κενά και δήλωση προτίμησης εκπαιδευτικών από βελτίωση, μετάθεση και οριστική τοποθέτηση.

Ανακοινώνονται οι πίνακες με τα  αναμορφωμένα κενά και δήλωση προτίμησης εκπαιδευτικών από βελτίωση, μετάθεση και οριστική τοποθέτηση.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να καταθέσουν την αίτησή τους μόνο ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , μέχρι το Σάββατο 27-05-2017.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (dilosi_protimisis.doc)dilosi_protimisis.doc[ ]50 Kb
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (kena yperariumies-2.xls)kena yperariumies-2.xls[ ]101 Kb

Ονομαστικός κατάλογος υπεραρίθμων και τοποθετήσεις εκπαιδευτικών απο υπεραριθμία

Ανακοινώνεται σήμερα , ημέρα Δευτέρα 22-05- 2017 και μετά τη 17η Συνεδρτίαση του Υπηρεσιακού Συμβουλίου , ο οναμαστικός κατάλογος Υπεράριθμων εκπαιδευτικών για το σχολικό έτος 2017-2018 καθώς και οι τοποθετήσεις των υπεράριθμων εκπαιδευτικών στις σχολικές μονάδες.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (uperariumoi 2017-2018.xls)uperariumoi 2017-2018.xls[ ]88 Kb

Πίνακες κενών οργανικών θέσεων και υπεραριθμιών κατά σχολική μονάδα και Δήλωση εκπαιδευτικών αν επιθυμούν να κριθούν υπεράριθμοι καθώς και δήλωση τοποθέτησης των υπεραρίθμων στα οργανικά κενά.

Ανακοινώνονται σήμερα ημέρα Δευτέρα 15-5-2017 οι «Πίνακες κενών οργανικών θέσεων και υπεραριθμιών κατά σχολική μονάδα»

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να κριθούν υπεράριθμοι, μπορούν να το δηλώνουν στη Σχολική τους μονάδα.

Σε διαφορετική περίπτωση υπεράριθμος κρίνεται ο/η τελευταία τοποθετηθείς/είσα εκπαιδευτικός.

Επισυνάπτεται και δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων στις οποίες επιθυμεί να τοποθετηθεί ο/η εκπαιδευτικό που θα κριθεί υπεράριθμος/η.

Η δήλωση τοποθέτησης των υπεραρίθμων στα οργανικά κενά, θα αποσταλεί μόνο ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική Διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , από τη Δευτέρα 15-05-2017 μέχρι και Παρασκευή 19-05-2017 και ώρα 14:00 π.μ.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (dilosi_protimisis apo uperariumia 1.doc)dilosi_protimisis apo uperariumia 1.doc[ ]47 Kb
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (kena yperariumies.xls)kena yperariumies.xls[ ]101 Kb

«Ενέργειες του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου (Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) μετα την ανακοίνωση των μεταθέσεων 2017»

Ανακοινώνεται σήμερα ημέρα Τρίτη 09 Μαΐου 2017 το χρονοδιάγραμμα του Π.Υ.Σ.Δ.Ε.  που αφορά στις ενέργειες μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων .

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (chronodiagrama energion P.Y.S.D.E. 2017.pdf)chronodiagrama energion P.Y.S.D.E. 2017.pdf[ ]422 Kb