Ηθικές Αμοιβές – Έπαινος – Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ

Έχοντας υπόψη τα παραπάνω :

Αποδίδουμε ΕΠΑΙΝΟΝ της Υπηρεσίας :

1. στο 1ο Γυμνάσιο Κιλκίς και το μαθητή Βουζίνα Φοίβο – Γεώργιο.
  2. στο ΓΕΛ Χέρσου και το μαθητή Τσικαλά Γεώργιο,
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (o arximidis.doc)o arximidis.doc[ ]102 Kb

ΗΘΙΚΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ - ΕΠΑΙΝΟΣ κ. Μουτσάκη Δέσποινα

Αποδίδουμε   ΕΠΑΙΝΟΝ της Υπηρεσίας στην κ. Μουτσάκη Δέσποινα   , εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 04.01 , του 3ου Γυμνασίου Κιλκίς , για την εκπροσώπηση της Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Κιλκίς στις εκδηλώσεις εορτασμού της ημέρας Μακεδονικού Αγώνα που πραγματοποίησε η Περιφερειακή Ενότητα Κιλκίς την Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2012 .

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ithikes amoibes - moutsaki.doc)ithikes amoibes - moutsaki.doc[ ]80 Kb

ΗΘΙΚΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ - ΕΠΑΙΝΟΣ κ. Φλώρου Αικατερίνη

Αποδίδουμε   ΕΠΑΙΝΟΝ της Υπηρεσίας στην κ. Φλώρου Αικατερίνη , εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 05 , του   Γυμνασίου   Καμπάνη , για τη συμμετοχή με πέντε παρουσιάσεις των μαθητών του σχολείου σας στην εκδήλωση ¨ Γιορτή της Άνοιξης¨ , που είχε ως στόχο τη δυνατότητα έκφρασης των μαθητών στα Γαλλικά .

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ithikes amoibes - florou.doc)ithikes amoibes - florou.doc[ ]79 Kb

ΗΘΙΚΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ - ΕΠΑΙΝΟΣ κ. Αναστάσιο Βαφειάδη - κ. Αλεξάνδρα Λιθοξοϊδου

Αποδίδουμε   ΕΠΑΙΝΟΝ της Υπηρεσίας στoν κ. Αναστάσιο Βαφειάδη , εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 04.02 και στην κ. Αλεξάνδρα Λιθοξοϊδου , εκπαιδευτικό ΠΕ 04 , του   ΓΕΛ   Καμπάνη , για τη πραγματοποίηση σειράς πειραμάτων Χημείας και Διαλέξεων σε σχολεία του Νομού Κιλκίς και Θεσσαλονίκης .

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ithikes amoibes - bafiadis - lithojoidou.doc)ithikes amoibes - bafiadis - lithojoidou.doc[ ]79 Kb